Pracownia Projektowanie Wnętrz - Innerium 

Pracownia Projektowa Innerium to firma z bogatym doświadczeniem w projektowaniu różnych wnętrz oraz w realizacjach. Firma powstała w 2007r. i działa na rynku już ponad 10lat.  Oferujemy projekty wykończenia wnętrz oraz projekty aranżacji wnętrz. 

 

Zajmujemy się także wykończaniem pod klucz mieszkań deweloperskich, remontami oraz wykończeniem i wyposażeniem wnętrz biurowych, pensjonatów, hoteli, gabinetów. Na swoim koncie mamy wiele ciekawych i różnorodnych projektów. zapraszamy do zapoznania się z zakładką "Projekty" gdzie prezentujemy wizualizacje do naszych ostatnich projektów oraz "Realizacje", gdzie umieszczamy realne zdjęcia naszych wnętrz. 

 

Pracownię tworzą architekci i architekci wnętrz, którzy od wielu lat projektują wnętrza, a ponad to uczestniczą w wielu branżowych spotkaniach i szkoleniach, aby być cały czas na bieżąco z nową ofertą producentów. 

projektowanie wnętrz

 

 

Właścicielką pracowni jest Karolina Trojga, z wykształcenia mgr inż. budownictwa oraz architekt wnętrz.

 

W projektowaniu stawiam na to, żeby mieszkania i domy były zaprojektowane dla ludzi, a nie do pokazania w magazynie wnętrzarskim, żeby były ludzkie i przyjazne - nie za nadto wystylizowane i udekorowane, bez zbędnych ozdobników w postaci różnych zabudów z płyt g-k.
 
Staram się, aby przestrzeń była przemyślana i urządzona z głową, a dostępne miejsce optymalnie wykorzystane, a wizualnie - harmonijne kolorystycznie i ciekawe. A co najważniejsze - musi byc urządzona dla ludzi, którzy będą w niej miejszkali.

 

 

Cel - satysfakcja klienta

Najważniejszym jest dla nas, aby to, co zaprojektujemy, sprawiło, że klient poczuje się w danym pomieszczeniu po prostu jak u siebie. Priorytetem przy tworzeniu naszych projektów są gusty i zwyczaje klientów - proponowane przez nas rozwiązania są starannie przemyślane, oryginalne i ciekawe estetycznie, ale przede wszystkim na tyle funkcjonalne, by sprawdzić się w codziennym użytkowaniu.

 

Mamy elastyczne i partnerskie podejście do klienta. Rozumiemy tempo dzisiejszego życia i cenimy czas - zarówno swój, jak i klientów - dlatego już na początku współpracy uzgadniamy formę pracy nad danym projektem. Sprawnie poruszamy się wśród nowych technologii, które pozawalają na komunikację na odległość, ale pozostajemy również w gotowości dla tych klientów, którzy preferują kontakty bezpośrednie. Także w kwestii finansowej stawiamy na pełną satysfakcję obu stron, proponując jasne i korzystne zasady wyceny naszych prac.

 

 

Innerium - szczecińska pracownia projektowania i aranżacji wnętrz. Zlecenia i zapytania przyjmujemy mailowo i telefonicznie - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00. Możesz się z nami skontaktować także poprzez formularz dostępny na stronie.

Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy